Novinky

Fest Anča hledá talenty

 

Organizátoři industry programu Fest Anča hledají Nové talenty. Pro přihlášení svého projektu máte měsíc.

 

Cílem industry programu Fest Anča Nové talenty je představit aktuální projekty slovenských a českých animátorů v přípravné fázi, vytvořit prostor pro diskuze a sdílení zkušeností a především poskytnout profesionální couching pro vybrané tvůrce.

Industry program bude probíhat 24. – 26. 6. 2015 v Žilině. Pitchingová prezentace každého animátora je časově omezená na max. 10 minut. Čas by měl animátor využít na prezentaci svých předešlých prací a především pro konkrétní projekt v přípravné fázi – animovaný celovečerní film, krátký animovaný film nebo animovaný seriál. Součástí prezentace může být také krátký showreel. Prezentace bude probíhat ve slovenském a českém jazyce. Nejlepší projekty jednotlivých kategorií budou hodnoceny a oceněny odbornou porotou.

Pokud máte zájem zúčastnit se pitching fóra, zašlete prezentaci svojí práce a informace k připravovanému projektu, spolu s portfóliem ve formě infoslides, showreelu a vašeho CV, a to nejpozději do 15. 5. 2015 na adresu maria@festanca.eu.

Vybraní účastníci budou vyhlášení 1. 6. 2015. Zúčastněným animátorům festival poskytne akreditaci a ubytování v Žilině na 2 noci.

Podrobný industry program Fest Anča naleznete na oficiálních webových stránkách festivalu: http://festanca.sk/2015/sk/call-for-animators.

Další příspěvky

Váš komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.