Novinky

Přihlaste svůj projekt do ANOMALIA Labs

Váš projekt si zaslouží to nejlepší!

Posuňte vývoj vašeho animovaného nebo herního projektu kupředu za pomocí zkušených mentorů. Unikátní soubor tvůrčích dílen ANOMALIA je tu pro producenty a tvůrčí týmy, kteří chtějí využít příležitost zkvalitnit své filmové a herní projekty.

 

Registrace pro přihlášení projektů do ANOMALIA – 31. 3. 2019

 

STORY LAB

 

 

V tvůrčí dílně budete pracovat na příběhu svého animovaného filmu nebo seriálu pod vedením ostříleného veterána animačního průmyslu Roberta Lence, který má za sebou 30 let práce pro Disney, Pixar, Dreamworks a další.

Upozorňujeme na omezenou kapacitu dílny pouze pro 5 projektů!

Termín: 8. 7. – 19. 7. 2019

Detaily a registrace >

 

CHARACTER DESIGN LAB

Využijte jedinečnou příležitost pracovat na vývoji postav vašeho filmu či hry s Geefwee Boedoem,uznávaným výtvarníkem studia Disney a Pixar nominovaným na Oskara se svým krátkým filmem Let’s Pollute. Geefwee vám pomůže s konkrétními tvůrčími přístupy a procesy navrhování postav přímo na vašem animovaném filmu nebo hře.

Termín: 22. 7. – 2. 8. 2019​

Detaily a registrace >

 

CONCEPT ART LAB

Pod vedením výtvarného režiséra (konkrétní jméno v jednání) budete navrhovat a vytvářet styl a atmosféru prostředí, design rekvizit a kulis, styl renderu a FX vašeho filmu nebo hry.

Termín: 5. – 16. 8. 2019

Detaily a registrace >

 

Získejte dotaci od Úřadu práce!

Úřady práce v současné době nabízí možnosti úhrady až 85 % ceny kurzu (tvůrčí dílny) v rámci tzv. Projektu POVEZ II (Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II). Úřad práce vám nad to uhradí mzdové náklady za dobu účasti na školení až do výše 100 % nákladů (včetně odvodů na sociální a zdravotní v maximální výší 176 Kč / hod.).

Tato příležitost je určena všem freelancerům(OSVČ, držitelé živnostenského oprávnění) a zaměstnavatelům a jejich zaměstnancům, kteří mají své sídlo v celé ČR mimo PrahuNehledě na sídlo firmy nebo živnosti, pracovat můžete i v Praze!

Jak dotaci získat?

  • Zajděte na ÚP ve vašem místě bydliště a podejte si žádost v rámci POVEZ II.
  • ÚP má na schválení 30 dnů.
  • Podepíšete dohodu s ÚP a vyplníte vstupní dotazník.
  • Zúčastníte se vámi vybrané tvůrčí dílny.

Více informací >

 

Chybí vám člen týmu? Máme řešení.

Do tvůrčích dílen preferujeme minimálně dvoučlenné tvůrčí týmy. Proč? Protože vývoj a výroba filmu a her je týmová práce. Týmová diskuze podporuje kreativitu i kvalitu. Navíc je žádoucí, aby v procesu vývoje filmu nebo hry vznikalo více návrhů od více než jednoho tvůrce. Nakonec i mentoři v našich dílnách jsou zvyklí ze své profesionální praxe vést na projektu týmy osobitých tvůrců.

Chybí vám člen týmu? Jste samotný autor nebo designer a nemáte parťáka? Nebo jste producent a hledáte mladé talenty pro váš nový projekt? Máme pro vás řešení! 

Každému týmu v jednotlivých dílnách dáme k dispozici jednoho mladého tvůrce z řad studentů českých filmových a výtvarných škol.

Ve spolupráci s industry programy Zlín Film Festivalu a Anifilmu připravujeme networkingové setkání, na kterých bude příležitost se potkat s mladými studenty.

V registraci uveďte, že potřebujete doplnit svůj tým a my vám pomůžeme sehnat talentované členy týmu.

 

Jste ze Slovenska? Požádejte o dotaci na Audiovizuálnom fonde.

Upozorňujeme, že na kurzy a tvůrčí dílny ANOMALIA mohou žadatelé ze Slovenska požádat o dotaci na Audiovizuálnem fondu v rámci dotačního Programu 3.3 do 25. 3. 2019.

Více informací >

Další příspěvky

Sorry, the comment form is closed at this time.