Jsme animační studio a filmová produkce. V komerčních zakázkách spojujeme výrazné ilustrátory s talentovanými animátory. Rádi kombinujeme tradiční techniku animace stop motion a moderní digitální motion design. Vyvíjíme a vyrábíme autorské i komerční animované kraťasy. Vytváříme audiovizuálními a interaktivními prvky na výstavy a do muzeí. Vymýšlíme a vyrábíme animované spoty, ve 2D animace a moderní stop motion. Vyvíjíme i vlastní IPs, které pak koprodukčně vyrábíme pro TV vysílání. Baví nás dětská vzdělávací tvorba jako například seriál ČT: Kosmix, ale nebráníme se ani dokumentu, kterým byl náš debut z roku 2017 Švéd v žigulíku.

Co děláme

Naše práce

SEICHA – IT HAS MATCHA!

Šumí a vyšroubuje váš mozek na maximum bez vedlejších efektů. To je Seicha Matcha. Ale jak se japonský čaj matcha dostal do láhve nápoje Seicha? To se dozvíte v naší kouzelné stop motion animaci. Seicha Matcha byla oceněna jako Reklama dne na Booooooom, byla featurovaná na blozích Motionographer, Wine after coffee a dalších…

BRNOCOP

Městská policie Brno hledala nové strážníky. Vyhlásili tendr, do kterého jsme se přihlásili s ujetým nápadem. Jak by vypadala práce městských strážníků, kdyby to byla pixel artová videhohra ve stylu 90. let?

LIŠKY Z KLECE VEN

Nezisková organizace Obránci zvířat se snažila protlačit zákaz liščích a norkových farem v České republice. Když už se zdálo, že zákon projde parlamentem a začne konečně platit, ukázalo se, že strana ANO plánuje hlasovat proti. A to by znamenalo, že lišky a norci se v Česku budou zabíjet dál. Tímto videem jsme pomohli změnit jejich názor.

Reference

Kontakty

www.krutart.cz
martin.juza@krutart.cz
+420 732 341 149

Karlovo náměstí 30
120 00, Praha 2

Martin Jůza
Martin Jůza
Producent
martin.juza@krutart.cz
+420 732 341 149