Zabýváme se tvorbou spotů, instruktážních videí, videoklipů, motion grafiky, jinglů, audiovizuálních prezentací, vizuálních kouzel nebo nesmrtelný charakterů (postaviček) do videí i na produkcí seriálové tvorby pro děti a dospělé. Za sebou máme už dvě divácky úspěšné internetové série.

Co děláme

Naše práce

Mimo jiné i díky nám víte, kde máte záchranou vestu a že nemáte kouřit na palubách Czech Airlines, nebo jak se sám prošacovat na Letišti Václava Havla v PrazeAkademii věd ČR jsme pomohli oslavit úctyhodný věk, Seznam.cz je nám skoro rodinou, dětem jsme ze špatného držení těla udělali poutavý příběh pro McKenzie Institut ČR, Fondu dalšího vzdělávání jsme pomohli při vyhodnocování kvality vzdělávání, atd.

V posledních několika letech se zaměřujeme i na produkci seriálové tvorby jak pro děti, tak i dospělé. Pro obě cílové skupiny jsme již vytvořili dvě divácky úspěšné internetové série, a to s poměrně slušným počtem shlédnutí domácího publika. Což nám dělá velkou radost.

SHOWREEL

KRASTY A MOUCHA

Animovaný seriál je určen pro nejmenší diváky. Vytvořili jsme námět, scénáře, vizuál, riggy (animovatelné kostry) všech postav, samotné animace, doprovodnou hudbu, obrazovou a zvukovou postprodukci. To celé s ohledem na cílovou skupinu. Sledovanost: přes 7 milionů shlédnutí v ČR na platformě Stream.cz

MRAZIVÁ TAJEMSTVÍ

20ti dílná animovaná parodie na populární dokumenty, plná satiry, sarkasmu a černého humoru pro dospělé. Celý seriál je vlastní autorskou produkcí našeho studia (nápad, scénáře, vizuál, animace, zvuk i volba herců, celková obrazová i zvuková postprodukce). Seriál budil a budí emoce u nás i v zahraničí (ve Skotsku odmítnut, v Austrálii oceněn). Sledovanost: přes 7 milionů v ČR na platformě Stream.cz

Kontakty

www.barebearstudio.com
radovan@bba.studio

Zlín Studio
Třída Tomáše Bati 87
760 01 Zlín
MgA. Radovan Surý
MgA. Radovan Surý
Producent
radovan@bba.studio
+420 604 910 936