Novinky

Nový Hurvínek je na Facebooku

Hurvínek letos sice oslavil již 90 let, ale přitom ještě nikdy nevypadal tak dobře. Jeho novou podobu má na svědomí společnost Rolling Pictures, která připravuje nový animovaný 3D film Hurvínek a kouzelné muzeum, jež bude bavit celou rodinu. Nejen nového Hurvínka, ale také Máničku, Josefa Spejbla, paní Kateřinu a psa Žeryka můžete už nyní sledovat prostřednictvím jejich profilu ’Máme rádi Hurvínka’ na Facebooku. Nový animovaný 3D film plný zábavy a napětí přijde do kin v roce 2017.

„Naším projektem Hurvínek a kouzelné muzeum chceme vlít této tradiční české značce novou krev do žil. Proto přicházíme s animovaným 3D filmem a přinášíme příběh, který zaujme nejen ty, kteří s našimi hrdiny vyrůstali, ale také dnešní mladou generaci,“ uvedl Martin Kotík, producent a režisér ze společnosti Rolling Pictures.

Projekt vznikl se souhlasem a za účasti paní Štáchové a co do kvality je nejen v naší části Evropy jedinečný. „V České republice, ale ani jinde ve střední ani východní Evropě, zatím žádný takový projekt nevznikl. Svou kvalitou je srovnatelný s americkou produkcí a má tak potenciál uspět i v zahraničí,“ prozradil Martin Kotík.

Premiéra filmu je naplánována na rok 2017, již nyní se ale mohou lidé s projektem postupně seznamovat a odhalovat svět, který s sebou Hurvínek a spol. přinesou. „Protože chceme oslovit moderní generace, začínáme s naší komunikací na sociálních sítích. Ve spolupráci se společností Sun Marketing jsme na Facebooku založili stránku ’Máme rádi Hurvínka’ a právě zde budeme našim fanouškům postupně odhalovat informace o našem projektu,“ řekl Martin Kotík.

Společnost Sun Marketing se zaměřuje právě na komunikaci na sociálních sítích a patří mezi nejvýznamnější firmy v tomto oboru. Proč se svou činností rozhodli podpořit projekt Hurvínek a kouzelné muzeum, prozradil Jakub Turner, obchodní ředitel společnosti Sun Marketing: „Z počátku jsme byli trochu překvapeni, že se chce někdo vydat s Hurvínkem touto cestou. Jak jsme se ale postupně seznamovali s detaily projektu, začalo nám to dávat smysl a nyní jsme rádi, že můžeme být součástí nové etapy této tradiční české značky.“

Stránka ’Máme rádi Hurvínka’ byla spuštěna 1. 6. 2016. Postupně bude odhalovat detaily projektu, a protože kromě známých postav se ve filmu Hurvínek a kouzelné muzeum objeví dalších více než 100 charakterů, mají se fanoušci opravdu na co těšit. Staňte se proto fanouškem i vy, ať máte informace z první ruky!

Hurvinek_a kouzelne_muzeum_3Dfilm_RollingPictures_web

Další příspěvky

Sorry, the comment form is closed at this time.