Novinky

Dva animované televizní spoty nominované na London International Awards 2017 pochází z dílny Eallinu

Dva televizní spoty, jejichž výrobu zajišťovalo české animační studio Eallin, byly nominovány na prestižní mezinárodní ocenění London International Awards v kategorii Zdraví a wellness: http://eallin.com/eallin-shortlisted-for-2-lia-awards/. To, zda zvítězí některá z těchto dvou reklam, nebo se porota rozhodne cenu udělit třetímu nominovanému spotu, se dozvíme 30.10.2017.

Hlavními hrdiny reklamních klipů jsou Butty a Belly. Jak napovídají jejich jména, jedná se o stylizované 3D postavičky personifikují břicho a zadek. Humorným způsobem představují situace, při kterých se Butty dostává do zdravotních obtíží, ale díky anti-hemeroidním náplastem ho Belly zachrání.

Režie projektu se ujal holandský režisér, specializující se na spoty vyráběné technologií 3D CGI animace, Yoes Benli, kterého Eallin zastupuje a s kterým již několik let spolupracujeme. I výtvarníkem projektu byl člen našeho pražského studia, character designer Mato Hanschild. V průběhu realizace nám šlo o to, abychom téma co nejvíc polidštili, odlehčili, což zní u léku na hemeroidy možná trochu odvážně, ale věřím že se nám to díky vtipné animaci povedlo,“ hodnotí výkonný ředitel Eallinu Martin Hovorka.

Jednalo se o výrobu série čtyř půlminutových spotů pro čínský trh. Samotná výroba, která zahrnovala vše od character developmentu až po výrobu obrazových masterů, zabrala necelé 4 měsíce.

Oba nominované spoty můžete zhlédnout na webu soutěže:

https://www.liaentries.com/shortlist/?id_entry=107354&id_medium=28&id_submedium=0&id_category=0&view=details&range=s&page=1&keyword=&medium=&category=&award=&country=&title_brand=&credits=&company_name=&city=&proceed_simple_search=false&proceed_advanced_search=false

https://www.liaentries.com/shortlist/?id_entry=107355&id_medium=28&id_submedium=0&id_category=0&view=details&range=s&page=2&keyword=&medium=&category=&award=&country=&title_brand=&credits=&company_name=&city=&proceed_simple_search=false&proceed_advanced_search=false

 

Další příspěvky

1 Comments:

    Sorry, the comment form is closed at this time.