Hurvínek letos sice oslavil již 90 let, ale přitom ještě nikdy nevypadal tak dobře. Jeho novou podobu má na svědomí společnost Rolling Pictures, která připravuje nový animovaný 3D film Hurvínek a kouzelné muzeum, jež bude bavit celou rodinu. Nejen nového Hurvínka, ale také Máničku, Josefa Spejbla, paní Kateřinu a psa Žeryka můžete už nyní sledovat prostřednictvím jejich profilu ’Máme rádi Hurvínka’ na Facebooku. Nový animovaný 3D film plný zábavy a napětí přijde do kin v roce 2017.

„Naším projektem Hurvínek a kouzelné muzeum chceme vlít této tradiční české značce novou krev do žil. Proto přicházíme s animovaným 3D filmem a přinášíme příběh, který zaujme nejen ty, kteří s našimi hrdiny vyrůstali, ale také dnešní mladou generaci,“ uvedl Martin Kotík, producent a režisér ze společnosti Rolling Pictures.

Projekt vznikl se souhlasem a za účasti paní Štáchové a co do kvality je nejen v naší části Evropy jedinečný. „V České republice, ale ani jinde ve střední ani východní Evropě, zatím žádný takový projekt nevznikl. Svou kvalitou je srovnatelný s americkou produkcí a má tak potenciál uspět i v zahraničí,“ prozradil Martin Kotík.

Premiéra filmu je naplánována na rok 2017, již nyní se ale mohou lidé s projektem postupně seznamovat a odhalovat svět, který s sebou Hurvínek a spol. přinesou. „Protože chceme oslovit moderní generace, začínáme s naší komunikací na sociálních sítích. Ve spolupráci se společností Sun Marketing jsme na Facebooku založili stránku ’Máme rádi Hurvínka’ a právě zde budeme našim fanouškům postupně odhalovat informace o našem projektu,“ řekl Martin Kotík.

Společnost Sun Marketing se zaměřuje právě na komunikaci na sociálních sítích a patří mezi nejvýznamnější firmy v tomto oboru. Proč se svou činností rozhodli podpořit projekt Hurvínek a kouzelné muzeum, prozradil Jakub Turner, obchodní ředitel společnosti Sun Marketing: „Z počátku jsme byli trochu překvapeni, že se chce někdo vydat s Hurvínkem touto cestou. Jak jsme se ale postupně seznamovali s detaily projektu, začalo nám to dávat smysl a nyní jsme rádi, že můžeme být součástí nové etapy této tradiční české značky.“

Stránka ’Máme rádi Hurvínka’ byla spuštěna 1. 6. 2016. Postupně bude odhalovat detaily projektu, a protože kromě známých postav se ve filmu Hurvínek a kouzelné muzeum objeví dalších více než 100 charakterů, mají se fanoušci opravdu na co těšit. Staňte se proto fanouškem i vy, ať máte informace z první ruky!

Hurvinek_a kouzelne_muzeum_3Dfilm_RollingPictures_web